Pracownicy Centrum Edukacji Artystycznej

Dyrektor Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
dr Zdzisław Bujanowski 

Wicedyrektorzy
Eugeniusz Buda
Włodzimierz Gorzelańczyk


» Sekretariat – godziny pracy: 8.00-16.00

Monika Kuś – sekretariat Centrum Edukacji Artystycznej, publikacje
ul. Mikołaja Kopernika 36/40
00-924 Warszawa
tel. 22 42-10-621, fax. 22 42-10-633 – sekretariat@cea.art.pl


DZIAŁ NADZORU PEDAGOGICZNEGO

» Wydział ds. nadzoru pedagogicznego – godziny pracy: 8.00-16.00

Jolanta Chliszcz – naczelnik wydziału ds. nadzoru pedagogicznego Centrum Edukacji Artystycznej
tel. 22 42-10-601

WIZYTATORZY REGIONALNI – https://cea-art.pl/wizytatorzy/

» Wydział badania jakości kształcenia – godziny pracy: 8.00-16.00

Marzenna Maksymienko – naczelnik wydziału ds. badania jakości kształcenia Centrum Edukacji Artystycznej
tel. 22 42-10-604

Ewelina Kliczkowska – przesłuchania i konkursy ogólnopolskie w szkołach muzycznych
tel. 22 42-10-630

Ewa Żebrowska Kowalska – przesłuchania i konkursy ogólnopolskie w szkołach muzycznych
tel. 22 42-10-631

Wojciech Myjak – przeglądy i konkursy ogólnopolskie w szkołach plastycznych
tel. 22 42-10 611

Małgorzata Borowiec – konkursy, przeglądy i inne imprezy w szkołach i placówkach artystycznych
tel. 22 42-10-609

Zofia Ratyńska – awans zawodowy nauczycieli, zajęcia ogólnokształcące w szkołach artystycznych
tel. 22 42-10-626

Izabella Kust – organizacje roku szkolnego, egzaminy eksternistyczne, stypendia
tel. 22 42-10-607

Magdalena Zbijowska – ewaluacje i kontrole, zajęcia ogólnokształcące w szkołach
tel. 22 42-10-628

Barbara Januszkiewicz – ewidencja szkół niepublicznych
tel. 22 42-10-615, szkol.niepub@cea.art.pl

Janusz Lewandowski – badanie poziomu kształcenia w szkołach artystycznych
Biuro wizytatora CEA: ul. Kościuszki 39, 10-503 Olsztyn, tel./fax. 89 527-70-91

dr Urszula Bissinger-Ćwierz – poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne
Biuro wizytatora CEA: ul. Muzyczna 8, 20-620 Lublin, tel./fax. 81 534-89-22, bissinger@cea.art.pl


DZIAŁ DOSKONALENIA, DOKSZTAŁCANIA i WYDAWNICTW

» Wydział doskonalenia i dokształcania

Ewa Rułka – doskonalenie i dofinansowanie dokształcania nauczycieli
tel. 22 42-10-610

Danuta Żurek – doskonalenie i dofinansowanie dokształcania nauczycieli
tel. 22 42-10-625

Elżbieta Ostrowska – dokształcanie i doskonalenie, kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli
tel. 22 42-10-638

Iwona Skowron – doskonalenie: szkolne programy nauczania

» Wydawnictwa i promocja szkolnictwa artystycznego

Anna Jarecka-Bala – redakcja kwartalnika Szkoła Artystyczna i promocja szkolnictwa artystycznego
tel. 22 42-10-638, szkola.artystyczna@cea.art.pl

Alicja Twardowska – wydawnictwa i pomoce dydaktyczne
tel. 22 42-10-620, wydawnictwa@cea.art.pl

Bożena Kawenczyńska – wydawnictwa i promocja szkolnictwa artystycznego
tel. 22 42-10-624

» Biblioteka

Anna Poboży-Kamowicz – Biblioteka Centrum Edukacji Artystycznej
ul. Ciasna 15 m. 26, 00-052 Warszawa, tel. 22 831-98-61 – bibliotekacea@cea.art.pl
Biblioteka czynna w poniedziałki: 12.00 – 19.00 oraz czwartki: 9.00 – 16.00.


DZIAŁ FINANSOWY

Sylwia Podolecka – Iwańska – Główny Księgowy Centrum Edukacji Artystycznej
tel. 22 42-10-632 , podolecka-iwanska@cea.art.pl

» Wydział finansowo-księgowy – godziny pracy: 8.00-16.00

Jolanta Paszko – Naczelnik Wydziału finansowo-księgowego
tel. 22 42-10-619 , paszko@cea.art.pl

Jolanta Dziedzio – Rozliczenia finansowe imprez i ekspertów
tel. 22 42-10-612 , dziedzio@cea.art.pl

Agnieszka Jaksa-Zgaga – Specjalista ds. płac
tel. 22 42-10-634 , jaksa@cea.art.pl

» Wydział obsługi finansowej szkół – godziny pracy: 8.00-16.00 (fax. 22 42-10-624)

Anna Sarnecka – Naczelnik wydziału finansowego
tel. 22 42-10-643 , sarnecka@cea.art.pl

Monika Gajowniczek – Regiony 13, 16
tel. 22 42-10-642 , gajowniczek@cea.art.pl

Małgorzata Psujek – Regiony 5, 11, 15
tel. 22 42-10-641 , psujek@cea.art.pl

Agnieszka Pietrzak – Regiony 3, 9, 14
tel. 22 42-10-645 , pietrzak@cea.art.pl

Iwona Wojciechowska – Regiony 6, 8, 11
tel. 22 42-10-644 , wojciechowska@cea.art.pl

Aleksandra Borkowska – Regiony 7, 8
tel. 22 42-10-644 , borkowska@cea.art.pl

Ewelina Oleksiak – Regiony 6, 16
tel. 22 42-10-642 , oleksiak@cea.art.pl

Katarzyna Betiuk – SIO, Imprezy, Remonty, Regiony 1, 12, 13
tel. 22 42-10-614 , sio@cea.art.pl , betiuk@cea.art.pl

Aneta Dziuda – Planista
tel. 22 42-10 646 , dziuda@cea.art.pl

Marzena Sikorska – Planista
tel. 22 42-10 646 , sikorska@cea.art.pl

Przemysław Berycki – Trezor, Inwestycje, Regiony 4, 10
tel. 22 42-10 627 , berycki@cea.art.pl

Rafał Koprowski – Regiony 3, 4, 12
koprowski@cea.art.pl

» Wydział obsługi projektu termomodernizacji – godziny pracy: 8.00-16.00

Agnieszka Janecka – Naczelnik wydziału ds. kontroli środków unijnych i analizy finansowej
tel. 728-383-335 , janecka@cea.art.pl


POZOSTAŁE WYDZIAŁY

» Wydział prawno-organizacyjny – godziny pracy: 8.00-16.00

Radca Prawny Bernard Czajka – Naczelnik wydziału prawno-organizacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej
tel. 22 42-10-637

Piotr Michej – prawnik
tel. 22 42-10-639

Justyna Oracz – Rewers – prawnik
tel. 22 42-10-616

Angelika Remiszewska – prawnik
tel. 22 42-10-605

Monika Chełstowska – prawnik
tel. 22 42-10-647

Ewa Ochal – ocena pracy dyrektorów oraz nagrody, opiniowanie stanowisk kierowniczych
tel. 22 42-10-618

Marta Karpińska – konkursy na stanowiska dyrektorów szkół, sprawy kadrowe oraz awans zawodowy dyr. szkół
tel. 22 55-15-617

» Administracja – godziny pracy: 8.00-16.00

Zofia Kornacka – naczelnik wydziału administracyjno-gospodarczego
tel. 22 42-10-636

Karolina Książek – kadry
tel. 22 42-10-636

Dariusz Suchocki – obsługa administracyjna
tel. 22 42-10-608

Michał Antoniak – obsługa administracyjna
tel. 22 42-10-636

Lucyna Owadowska – sprawy informatyczno-analityczne
tel. 22 42-10-606

Barbara Ejmocka – sprawy dot. „starego” SIO
tel. 22 42-10-629

Rozmiar czcionki
Kontrast: