Wizytatorzy CEA

DZIAŁ NADZORU PEDAGOGICZNEGO

Wydział ds. nadzoru pedagogicznego

Jolanta Chliszcz – naczelnik wydziału ds. nadzoru pedagogicznego Centrum Edukacji Artystycznej


WIZYTATORZY:

Region I – Zachodniopomorski
Jolanta Bedner
Biuro wizytatora CEA: ul. Wawrzyniaka 7B, 70-392 Szczecin
tel./fax. 91 423-03-17, bedner@cea.art.pl

Region III – Pomorski
Jacek Markanicz
Biuro wizytatora CEA: ul. Partyzantów 21 a, 80-254 Gdańsk
tel. 58 309-45-40, fax. 58 324-92-24, markanicz@cea.art.pl

Region IV – Kujawsko-Pomorski
Anna Drogowska
Biuro wizytatora CEA: ul. Andrzeja Szwalbego 1, 85-080 Bydgoszcz
tel. 52 345-71-63, drogowska@cea.art.pl

Region V – Wielkopolski
Artur Matejuk 
Biuro wizytatora CEA: ul. Hejmowskiego 1, 61-736 Poznań
tel./fax. 61 858-54-84, matejuk@cea.art.pl

Region VI – Lubuski
Małgorzata Bednarek
Biuro wizytatora CEA: ul. Hejmowskiego 1, 61-736 Poznań
tel./fax. 61 858-54-84, bednarek@cea.art.pl

Region VII – Dolnośląski
Maria Len
Biuro wizytatora CEA: tel. 71 736-60-66, biuro.wroclaw@cea.art.pl
ul. Piłsudskiego 25, 50-044 Wrocław, len@cea.art.pl

Region VIII i IX – Opolski i Śląski
Ewelina Wilburg-Marzec
Biuro wizytatora CEA: ul. Ułańska 7B, 40-887 Katowice, biuro.katowice@cea.art.pl
tel. 32 204-69-04 lub 32 250-63-71 wew. 221, wilburg-marzec@cea.art.pl

Region X – Małopolski, Świętokrzyski
Jolanta Chliszcz
Wiesław Dziedziński
Biuro wizytatora CEA: biuro.krakow@cea.art.pl
os. Centrum E nr 2, 31-934 Kraków, tel. 12 642-24-26, dziedzinski@cea.art.pl

Region XI – Podkarpacki
Krzysztof Szczepaniak
Biuro wizytatora CEA: Urząd Wojewódzki, Grunwaldzka 15 pok. 614, 35-959 Rzeszów
tel./fax. 17 867-16-14, szczepaniak@cea.art.pl

Region XII – Lubelski
Agnieszka Weiner
Biuro wizytatora CEA: ul. Muzyczna 8, 20-612 Lublin, weiner@cea.art.pl

Region XIII – Łódzki
Marcin Walicki
Biuro wizytatora CEA: ul. Rybna 11 ABC, 91-051 Łódź
tel./fax. 42 617-26-37, walicki@cea.art.pl

Region XIV i XV – Warmińsko-Mazurski i Podlaski
dr hab. Andrzej Bukowski
Biuro wizytatora CEA: ul. Kościuszki 39, 10-503 Olsztyn
tel./fax. 89 527-26-91, bukowski@cea.art.pl

Region XVI Mazowiecki
Agnieszka Witomska
Biuro wizytatora CEA: biuro.warszawa@cea.art.pl
ul. Miodowa 24, 00-246 Warszawa, tel. 22 635-14-30, witomska@cea.art.pl


WIZYTATORZY – ZAKRES OGÓLNOPOLSKI:

Bożena Krygier
Biuro wizytatora CEA: ul. Partyzantów 21 a, 80-254 Gdańsk
tel. 58 309-45-40, krygier@cea.art.pl

Eleonora Kujawa-Stebel
Biuro wizytatora CEA: ul. Rybna 11 ABC, 91-051 Łódź
tel. 42 651-41-12, kujawa-stebel@cea.art.pl

Barbara Pietrakowska-Ołdak
Biuro wizytatora CEA: ul. Strzelców Bytomskich 20, 45-084 Opole
tel. 692-383-969, oldak@cea.art.pl

Stanisław Maliszewski
Biuro wizytatora CEA: ul. Ułańska 7a, 40-887 Katowice
tel. 32 250-83-29, 606-661-652, maliszewski@cea.art.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym.
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej

Rozmiar czcionki
Kontrast: