Wizytatorzy

Wizytatorzy CEA

Wydział
ds. nadzoru pedagogicznego

Region I - Zachodniopomorski

​Katarzyna Dziurdzikowska
Biuro wizytatora CEA: ul. Staromłyńska 13, 70-651 Szczecin
dziurdzikowska@cea.art.pl

Region III - Pomorski

Jacek Markanicz
Biuro wizytatora CEA: ul. Partyzantów 21 a, 80-254 Gdańsk
tel. 58 309-45-40, fax. 58 324-92-24, markanicz@cea.art.pl

Region IV - Kujawsko-Pomorski

Anna Drogowska
Biuro wizytatora CEA: ul. Andrzeja Szwalbego 1, 85-080 Bydgoszcz
tel. 52 345-71-63, drogowska@cea.art.pl

Region V - Wielkopolski

Artur Matejuk 
Biuro wizytatora CEA: ul. Hejmowskiego 1, 61-736 Poznań
tel./fax. 61 858-54-84, matejuk@cea.art.pl

Region VI - Lubuski

Izabela Serpina
Biuro wizytatora CEA: ul. Warszawska 18, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 790 436 482, 
serpina@cea.art.pl

Region VII - Dolnośląski

Małgorzata Panek Kiszczak
Biuro wizytatora CEA: ul. Piłsudskiego 25, 50-044 Wrocław
tel. 71 736-60-66, kom. 608-622-467, panek-kiszczak@cea.art.pl

Region VIII - Opolski

Agnieszka Niewiadomska
Biuro wizytatora CEA: ul. Strzelców Bytomskich 20, 45-084 Opole
tel. 77 454-10-94, niewiadomska@cea.art.pl

Region IX - Śląski

Ewelina Wilburg-Marzec
Biuro wizytatora CEA: ul. Ułańska 7B, 40-887 Katowice, biuro.katowice@cea.art.pl
tel. 32 204-69-04 lub 32 250-63-71 wew. 221, wilburg-marzec@cea.art.pl

Region X - Małopolski, Świętokrzyski

Jolanta Chliszcz
Wiesław Dziedziński
Biuro wizytatora CEA: biuro.krakow@cea.art.pl
os. Centrum E nr 2, 31-934 Kraków, tel. 12 642-24-26, dziedzinski@cea.art.pl

Region XI - Podkarpacki

Krzysztof Szczepaniak
Biuro wizytatora CEA: Urząd Wojewódzki, Grunwaldzka 15 pok. 614, 35-959 Rzeszów
tel./fax. 17 867-16-14, szczepaniak@cea.art.pl

Region XII - Lubelski

Agnieszka Weiner
Biuro wizytatora CEA: ul. Muzyczna 8, 20-612 Lublin
tel. 81 532-91-04, weiner@cea.art.pl

Region XIII - Łódzki

Marcin Walicki
Biuro wizytatora CEA: ul. Rybna 11 ABC, 91-051 Łódź
tel./fax. 42 617-26-37, walicki@cea.art.pl

Region XIV i XV - Warmińsko-Mazurski i Podlaski

dr hab. Andrzej Bukowski
Biuro wizytatora CEA: ul. Kościuszki 39, 10-503 Olsztyn
tel./fax. 89 527-26-91, bukowski@cea.art.pl

Region XVI Mazowiecki

Agnieszka Witomska
Biuro wizytatora CEA: biuro.warszawa@cea.art.pl, ul. Miodowa 24, 00-246 Warszawa
tel. 22 635-14-30, witomska@cea.art.pl

Wizytatorzy - zakres ogólnopolski:

Jolanta Bedner
Biuro wizytatora CEA: ul. Wawrzyniaka 7B, 70-392 Szczecin
tel./fax. 91 423-03-17, bedner@cea.art.pl

Stanisław Maliszewski
Biuro wizytatora CEA: ul. Ułańska 7a, 40-887 Katowice
tel. 32 250-83-29, maliszewski@cea.art.pl

Małgorzata Bednarek
Biuro wizytatora CEA: ul. Hejmowskiego 1, 61-736 Poznań
tel./fax. 61 858-54-84, bednarek@cea.art.pl

Maria Len
Biuro wizytatora CEA: ul. Trzemeska 2, 53-679 Wrocław
tel. 609-989-966, len@cea.art.pl

Przewiń do góry