Witamy na nowej stronie internetowej Centrum Edukacji Artystycznej

Nowa wersja naszej strony internetowej ma ułatwić wyszukiwanie informacji oraz zagadnień przez użytkowników. Strona została stworzona zgodnie z obowiązującymi standardami W3C oraz WCAG 2.1 w oparciu o mechanizmy ułatwiające osobom niepełnosprawnym dostęp do publikowanych treści zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. 

Informacje prezentowane w poszczególnych zakładkach oraz sposób ich przedstawiania będzie nadal usprawniany i poprawiany, tak aby zapewnić lepszy dostęp do wiadomości związanych z nadzorem pedagogicznym oraz funkcjonowaniem szkół i placówek artystycznych. Zmiany odnośnie zawartości merytorycznej serwisu dotyczą uporządkowania treści i pogrupowania ich w działy tematyczne, które będą na bieżąco uzupełnianie o nowe materiały zgodnie z ich przeznaczeniem.

Wszystkie informacje działu “Aktualności” i inne treści z poprzedniej strony niezamieszczone w obecnej witrynie znajdują się na archiwalnej wersji strony pod adresem archiwum.cea.art-pl. Bezpośredni link do wersji archiwalnej strony znajduje się w stopce po prawej stronie, na każdej podstronie obecnej witryny.

Przewiń do góry